مشاوره و سفارش

دراگون فروت

دراگون فروت (میوه دراگون) یا میوه اژدها ، بومی مکزیک و آمریکای مرکزی و جنوبی، منبع خوبی از آنتی‌اکسیدان‌ها است. خرید میوه دراگون سال‌هاست که در کشورهای جهان و همچنین ایران رواج پیدا کرده. این میوه گرمسیری طعمی شیرین و ترد دارد و جزو  میوه‌های خاص محصوب می‌شود.

آووکادو

این روزها آووکادو به یک ماده‌ی غذایی بسیار محبوب در میان افرادی تبدیل شده است که به سلامتی‌شان اهمیت می‌دهند. آووکادو اغلب به‌عنوان یک سوپرفود (اَبَرغذا) درنظر گرفته می‌شود که با توجه به خواص سلامتی آن اصلا تعجب‌آور نیست.

بلوبری

بلوبری که به نام های زغال اخته آبی، تمشک آبی یا قاراگیله هم شناخته می شود میوه ای تابستانی از سرده ی سیاه گیله است که به رنگ آبی تیره یا بنفش یافت می شود، طعم بلوبری شیرین می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

     
نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آووکادو آووکادو سبز کنیایی کارتن های صورتی و سبز وزن ۲۵۰گرم سفارشیموجودتماس بگیرید
دراگوندراگون- سفید، قرمز، زرد- وزن ۳۰۰گرمکارتن های ۸تا ۱۰تاییموجودتماس بگیرید
رامبوتانرامبوتان-وزن ۴۰۰گرمکارتن های ۲ بسته ۴۰۰گرمیموجودتماس بگیرید
بلوبریدریسکوز، دانمارکی و اروپایی و امریکایی-وزن ۱۲۵گرم سفارشیموجودتماس بگیرید
مارچوبهوزن ۱۰۰گرمسفارشیموجودتماس بگیرید
پشن فروتمالزی و آفریقاییسفارشیموجودتماس بگیرید
انبهمصری و آفریقایی و پاکستانیسفارشیموجودتماس بگیرید
آناناسبرند دول، دلمونت، اندونزیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی تیدا فروت، با نام بازار میوه های استوایی ، در زمینه انواع میوه های استوایی وارداتی و همچنین انواع میوه های استوایی داخلی فعالیت می نماید تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهای داخلی و خارجی فراهم آورد. بازرگانی تیدا فروت در زمینه میوه های استوایی و حوزه های مربوط به آن فعال می باشد و قادر است تا انواع میوه های استوایی ایرانی و خارجی را تامین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد.این مجموعه جهت فروش اینترنتی و همچنین مشاوره خرید بهترین میوه استوایی مناسب هر مشتری که یکی از دغدغه های اصلی ما بشمار می آید فعالیت می نماید.

مدیر فروش مجموعه تیدا فروت

مرتضی خوشخو

اشتراک گذاری

سلام به کمک نیاز دارید؟

!کلیک کنشروع گفتگو
اشتراک گذاری
Call Now Buttonتماس بگیرید