مشاوره و سفارش

شاخدار

خربزه شاخدار (Cucumis metuliferus)، با نام های دیگری چون نام خیار یا خربزه شاخدار آفریقایی، کیوانو، خربزه ژله، کدو تنبل و یا ملانوئی،گیاهی یک ساله می باشد.اغلب با نام مستعار خود در جنوب شرقی ایالات متحده شناخته می شود و میوه های Blowfish آن میوه مانند خربزه های تخم مرغی با شکاف های شاخ مانند ظاهر می شود.

آووکادو

این روزها آووکادو به یک ماده‌ی غذایی بسیار محبوب در میان افرادی تبدیل شده است که به سلامتی‌شان اهمیت می‌دهند. آووکادو اغلب به‌عنوان یک سوپرفود (اَبَرغذا) درنظر گرفته می‌شود که با توجه به خواص سلامتی آن اصلا تعجب‌آور نیست.

بلوبری

بلوبری که به نام های زغال اخته آبی، تمشک آبی یا قاراگیله هم شناخته می شود میوه ای تابستانی از سرده ی سیاه گیله است که به رنگ آبی تیره یا بنفش یافت می شود، طعم بلوبری شیرین می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آووکادو آووکادو سبز کنیایی کارتن های صورتی و سبز وزن ۲۵۰گرم دراگون- سفید، قرمز، زرد- وزن ۳۰۰گرمسفارشیموجودتماس بگیرید
بلوبریدریسکوز، دانمارکی و اروپایی و امریکایی-وزن ۱۲۵گرم رامبوتان-وزن ۴۰۰گرمسفارشیموجودتماس بگیرید
مارچوبهوزن ۱۰۰گرمسفارشیموجودتماس بگیرید
پشن فروتمالزی و آفریقاییسفارشیموجودتماس بگیرید
انبهمصری و آفریقایی و پاکستانیسفارشیموجودتماس بگیرید
آناناسبرند دول، دلمونت، اندونزی سالاک بی بی آناناس استارفروتسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

ostovaeiha@

ایمیل

tidafruits@gmail.com

درباره ما :

بازرگانی تیدا فروت، با نام بازار میوه های استوایی ، در زمینه انواع میوه های استوایی وارداتی و همچنین انواع میوه های استوایی داخلی فعالیت می نماید تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهای داخلی و خارجی فراهم آورد. بازرگانی تیدا فروت در زمینه میوه های استوایی و حوزه های مربوط به آن فعال می باشد و قادر است تا انواع میوه های استوایی ایرانی و خارجی را تامین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد.این مجموعه جهت فروش اینترنتی و همچنین مشاوره خرید بهترین میوه استوایی مناسب هر مشتری که یکی از دغدغه های اصلی ما بشمار می آید فعالیت می نماید.

مدیر مجموعه تیدا فروت

مرتضی خوشخو

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری