آووکادو از جمله بهترین متداول ترین میوه های استوایی به شمار می آید که بمب انرژی بوده و بسیار مقوی و مغذی است.

مجموعه ما یکی از برترین عرضه کننده آووکادو صادراتی در کشور بوده که اقدام به عرضه مستقیم آن به قیمتی مناسب کرده است. 

در ادامه با ما همراه شوید تا درباره نحوه نگهداری این نوع میوه و همچنین خرید آن،  اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛

عرضه مستقیم آووکادو صادراتی

روش نگهداری میوه آووکادو به چه صورت است؟

روش نگهداری میوه آووکادو به چه صورت است؟ آووکادو میوه ای به شکل تخم مرغ است که از آن بزرگ تر بوده و پوسته سبز مایل به تیره دارد. قیمت گذشته آن نیز سبز کم رنگ بوده و دارای یک هسته بزرگ در مرکز میوه بوده که به رنگ قهوه ای است.

این میوه از آن جایی که در آشپزی ها مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفی در همه فصول سال در دسترس نیست، بنا براین باید با شیوه های نگهداری آن آشنا شد تا ماندگاری آن را بتوانیم افزایش دهیم.

یکی از روش نگهداری آووکادو به این صورت است که ابتدا پوست آن را کنده و سپس هسته آن را خارج می کنیم و بعد از آن درون یک ظرف پلاستیکی یا شیشه ای در بسته بسته قرار می دهیم و آن را درون فریزر به مدت دو ماه می توانیم نگه داریم.

در روش دیگر که باعث می شود بتوانیم آن را به مدت شش ماه نگه داریم این است که آووکادو را همراه با پوست تمیز شسته و سپس درون یک فایل آلومینیومی نازک می پیچیم تا از اکسید شدن پوسته آن جلوگیری شود.

در روش دیگر می توان از بسته های وکیومی استفاده کرد که بعد از ریختن آووکادو های خرد شده در آن، هوا گیری می شود و در بسته شرایط خلا ایجاد می گردد تا بتوان آن را هم در یخچال و هم در فریزر نگه داری کرد.

مشاوره خرید آووکادو صادراتی

مشاوره خرید آووکادو صادراتی با توجه به موارد مصرفی که این نوع میوه های استوایی دارد و از طرفی می توان آن را به مدت طولانی در فریزر نگه داشت، بسیار مورد توجه قرار گرفته و به این ترتیب تولید آن نیز افزایش یافته تا پاسخگوی نیازهای بازار باشد. 

در صورتی که این محصول از مرکز عرضه مستقیم آووکادو تهیه شود، به دلیل حذف واسطه های گوناگون قیمت آن بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد.

متقاضیان که علاقه مند به دریافت مشاوره خرید نوع صادراتی این محصول هستند، می توانند به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره، در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

اشتراک گذاری
Call Now Buttonتماس بگیرید